Rezerwuj

Położenie

Idealne położenie Hotelu Al Codega potwierdza jego status jako jednego z najlepszych i najbardziej dogodnych miejsc noclegowych w Wenecji. Dzielnica San Marco jest nie tylko geograficznym centrum tego wyjątkowego pływającego miasta, ale reprezentuje też jego bijące serce. Ten ruchliwy rejon słynie z wysublimowanej i eleganckiej architektury, a przy tym obfituje w restauracje, bary i butiki identyfikujące calli (przejścia) i campielli (podwórza) Wenecji.

PONTE RIALTO

Tylko kilka minut na północ znajduje się słynny Ponte Rialto najpiękniejszy most Wenecji nad Canale Grande i idealny punkt wyjścia dla skorzystania z transportu wodnego do każdego miejsca nas kanałem - w tym na Międzynarodowe Lotnisko Marco Polo i Stację Kolejową Santa Lucia.

Historia

Krótka wycieczka na drugą stronę Ponte Rialto zaprowadzi Was do rejonu San Polo i kościoła Santa Maria dei Frari. Nasz przyjazny i wykwalifikowany personel będzie szczęśliwy mogąc udzielić wam rady i informacji o mieście, a także organizując wycieczki, przejazdy gondolą i inne niespodzianki na życzenie.

Eleganckiej Architektury

Ten ruchliwy rejon słynie z wysublimowanej i eleganckiej architektury, a przy tym obfituje w restauracje, bary i butiki identyfikujące calli (przejścia) i campielli (podwórza) Wenecji.

NEWSLETTER I DYSKONTO

Dolacz do naszej listy mailingowej, aby otrzymac kod rabatowy Natychmiast Exclusive i byc na biezaco z naszych tanich przerw okazja!

uparrow